Bekijk ook:
> Single reizen Italië
> Single reizen Noord-Macedonië
> Single reizen Oost-Europa en Balkan
> Top 10 Vakantiebestemmingen 2022 voor Single Reizen
> Deel jouw single reizen ervaringen
Estivant Single Reizen naar Rovinj in Kroatië
> Bekijk single reis vanaf € 599
Estivant is specialist in groepsvakanties voor singles en alleengaanden. Voor Single Reizen Online de populairste en hooggewaardeerde (9,0) Single Touroperator. Reizen zijn ingedeeld naar leeftijd van 25-39 tot 49-69 jaar. Estivant zorgt voor gelijke man/vrouw verhouding.
We gaan samen met andere singles en alleengaanden naar het populaire Rovinj in Istrië. Een prachtig plaatsje aan de Middellandse zee. Hier moet je zijn voor water, cultuur en natuur. We verblijven in luxe bungalowtenten. Alles is er mooi. Overdag zijn er volop activiteiten en in de avond is het één en al terrassen. Natuurlijk gaan we ook Venetië bezoeken. Rovinj, dat is het!
TUI Single Reizen naar Istrië
> Bekijk single reis vanaf € 919
TUI Single Reizen (vh Kras Reizen) biedt reizen voor alle leeftijden. Het aanbod van de single groepsreizen is erg uitgebreid. Actieve reizen, rondreizen, strandvakanties, gezellig weekendje weg en stedentrips speciaal voor singles en alleengaanden.
We hebben een Nederlands sprekende reisleider. We doen de Plitvice meren, Pula, Split, Dubrovnik en nog veel meer.
Samen zonsondergangen beleven aan de Adriatische Zee!
Zeilvakantie en Tennisvakantie voor Singles in Kroatië
> Bekijk single reis vanaf € 1595
VillaVibes voor hoger opgeleide singles. Leeftijdsgroepen van 25-39 tot 40-59 jaar. Man/vrouw gelijk. Zon bestemmingen Cyprus, Rhodos, Kos en Ibiza. All-in weekenden Nederland en België. Tennis, zeilen en fietsen. Vertrekgarantie. Let op: snel vol!
We gaan zeilen in Kroatië. Een super vakantie met singles aan boord van 3 of 4 grote, luxe zeiljachten. Veel, heel veel eilandjes en baaien ontdekken. En in dorpjes heb je zomaar een feestje. Leuke schippers van het Vibers type!
De > Tennisvakantie voor Singles gaat naar Porec. Het is een vakantie voor beginners en gevorderden. Tennislessen en leuke excursies horen erbij!
Djoser Rondreis en Wandelreis in Kroatië
> Bekijk single reis vanaf € 1195
Kies je voor Djoser dan kies je voor actieve reizen met veel avontuur. Bestemmingen over de hele wereld. De groepsreizen zijn heel geliefd bij alleenreizenden.
De rondreis is een reis over de Balkan. We bezoeken Servië, Bosnië en Herzegovina, Kroatië, Montenegro en Kosovo. We ontdekken de historische steden Sarajevo, Belgrado, Dubrovnik, Kotor en Mostar.
Kroatië ontdekken te voet, kan het nog beter? Wandelen door de mooie natuur van nationale parken. We lopen door kloven met aan de top prachtige uitzichten. We gaan ook langs de kust om de meest zuidelijke stad Dubrovnik te bezoeken.
Simi Actieve Jongeren Singlereizen
> Bekijk single reis vanaf € 849
Populaire Simi Groepsreizen voor actieve jongeren en singles van 16 tot ruim 30 jaar. De reizen zijn ingedeeld naar leeftijd. Ruim 60% reist solo!! Bestemmingen wereldwijd. Je kunt vooraf kennis maken met je reisgenoten.
Voor singles is de bestemming Kroatië een hit. 60% van de deelnemers is single. Strand, zon en uitgaan. Veel outdoor activiteiten. Als raften, zee kajakken en snorkelen, slacklinen en mountainbiken. Ook bezoeken wij Split. De camping ligt 30 m van het strand.
Wil je wat relaxen dan is de tweede mogelijkheid, de DeLuxe reis iets voor jou.
En wat dacht je van eilandhoppen? Met een luxe jacht de eilanden en leuke stadjes gaan verkennen. We beginnen in Split om daarna onder meer Stari Grad en Hvar vanaf het water te gaan bezoeken.
Tui SCENE Hip en Trendy naar Pula
> Bekijk single reis vanaf € 316
Tui Scene staat voor Hip en Trendy. Goedkope hotelreizen naar feest en flaneer locaties. Hotels liggen in de buurt van terrassen en winkeltjes. De Scene reizen zijn erg in trek bij jongeren en singles. Hotels met late breakfast! Tui rekent een geringe 1-kamer toeslag.
SCENE Hotel Park Plaza Arena is een top hotel op Punta Verudela. Je bent zo in Pula waar het allemaal gebeurt. Bars en discotheken, als Pietas Julia en Oasis. Ontdek NU Istrië!
Met ANWB Single Reizen naar Kroatië
> Bekijk single reis vanaf € 1899
Ongedwongen single groepsreizen van ANWB naar verre bestemmingen. De hotels zijn altijd comfortabel. Groepsinformatie over aantal deelnemers, leeftijd en sekse. Samen het land verkennen en vrienden maken, dat is ANWB Singlereizen.
We gaan Kroatië bekijken van zuid tot noord. We bezoeken steden en dorpjes en de parken als Plitvice en Krka met de watervallen. We eten zoals de Kroaten. Eilanden en stranden. Kajakken op de Cetina. Split en Dubrovnik bezoek je ook.
Busreizen voor Singles naar Kroatië
> Bekijk single reis vanaf € 999
Ook de bekende Oad biedt nu busreizen voor alleengaanden! Je verblijft in een 1-pers. kamer zonder toeslag. Stelletjes mogen niet boeken. Bestemmingen van Duitsland, Nederland tot Italië toe. Single vakanties in ongedwongen sfeer!
Ga je mee met onze single reis naar Kroatië. Samen met singles genieten van Poreč en Istrië. Leuke haventjes bezoeken. Eilanden Brijuni. We bezoeken ook Zagreb en Moscenice in de bergen. Natuurlijk gaan we ook varen.
Wandel- en fietsvakanties voor Singles naar Kroatië
> Bekijk single reis vanaf € 1055
Single reizen van Natuurlijk Reizen zijn duurzaam – reizen per bus of trein. De rondreizen zijn actief – wandelen of fietsen. Echte singlereizen – incl. 1-pers. kamer. De natuur vakanties liggen erg in de belangstelling! Bestemmingen Nederland, Europa en Afrika. Special: culinaire reizen voor singles!
Ga je met ons mee? We gaan met andere singles wandelen aan de Adriatische Zee op het eiland Korcula. Daar houden wij ook onze single fietsvakantie.
Shoestring Single Rondreizen Kroatië
> Bekijk single reis vanaf € 1599
Shoestring biedt jouw veel echte singlereizen, stelletjes mogen niet boeken. De singlereizen zijn ingedeeld naar leeftijd, 18-45, 25-35 en alle leeftijden. Je kunt er ook een keer alleen op uittrekken. Bestemmingen over de hele wereld!
De eerste singlereis is een rondreis door Slovenië en Kroatië. Het (nog) onbekende Slovenië met dorpjes en kastelen kent veel afwisseling. Bergen, bossen, meren, zoals van Bled. Kroatië met haar mooie en lange kust en het Plitvice Nationaal Park maken van de reis een TOPPER!
Een tweede singlereis gaat over eilandhoppen langs de Dalmatische kust. We bezoeken Hvar en Brac en wandelen door Split.
Koning Aap Groepsreizen naar Kroatië
> Bekijk single reis vanaf € 2995
Koning Aap voor de reisfanaat. Met een kleine groep naar bijzondere bestemmingen. Singles en alleenreizenden geven Koning Aap een hoge waardering. Leeftijd en man/vrouw verhouding staan vermeld op hun website. Naast normale groepsreizen zijn er pioniers-, festival- en slow comfortreizen.
In Zagreb nemen we de 125 jaar oude kabelbaan. Daar komen we aan in Gradec voor een prachtig uitzicht over de daken van Zagreb.
Ook gaan we naar Plitvice, een mooi nationaal park. En dan doen we ook Dubrovnik …
Meezeilen en Zeilcursus vanuit Sukosan en Trogir
> Bekijk single reis vanaf € 799
Zeilvakantie meezeilen en leren zeilen. 70% van de zeilers is single of alleengaande. Leeftijd tussen 20 en 60 jaar. Bestemmingen Griekenland, Kroatië, Denemarken en Martinique in de Caribbean. Heel leuk is de zeilcursus in Almere voor jachtzeilen, diploma CWO 1 en 2.
Met zeven andere deelnemers zeil je van haven naar haven, op zoek naar baaien on te snorkelen en leuke terrasjes. De hele dag samen actief bezig zijn. Samen genieten van zon, zee en wind. In de avond gaan we ergens goed eten.
Vertrekhavens zijn Sukosan en Trogir. Een hele ervaring met leuke schippers en bezoeken van gezellige dorpjes. Zeilen ga je hier leren!
Bekijk ook:
> Single reizen Italië
> Single reizen Noord-Macedonië
> Single reizen Oost-Europa en Balkan
> Single reizen Europa
Informatie over Kroatië
Hoofdstad: > Zagreb
Inwoners: ca. 4 miljoen
Taal: Kroatisch
Valuta: Kroatische kuna > Wisselkoers
Tijdsverschil: 0 uur
> Klimaat
> Toeristische informatie
Zoek voor de vacantie naar Kroatië een vriendin ,ik ben 78 jr .
Ben met de zeilvakantie voor singles in Kroatië van Amorgos mee geweest. Heb alleen ervaring in open zeilboten. met een Centaur van mijn ex schoonvader. Dan is een kajuitzeiljacht toch wel even anders. Wilde juist eens ervaren hoe dat is. De zeilinstructeurs gaven mij overal uitleg over. Naast het zeilen is het varen op de motor eigenlijk een tweede belangrijke ervaring. Hoop geleerd en veel gedaan ook. De groep was hartstikke leuk. De één had wat meer ervaring dan de ander. Ik als beginner voelde mij zeker geen uitzondering. En wat is Kroatië mooi!! leuk die haventjes en samen een… Read more »
Kroatië is mijn favoriet. Goed klimaat, mooi land. Het is er schoon, de mensen zijn vriendelijk. Cultuur, natuur en veel te doen. Een aanrader! De singles groep was leuk. Leuke vent ontmoet. Ik zie ‘m nog wel eens. Denk je ergens aan? Kies voor een singlevakantie in Kroatië.
Kroatië is heel mooi. De natuur en stadjes zijn allemaal bijzonder. Ik had de single reis van Kras. Acht dagen is dan te kort. Maar daar had ik voor gekozen. Kan ik straks nog een 2e keer gaan. Misschien de volgende keer van Istrië via Dalmatië naar Split en terugvliegen. Wel zo handig. De hotels waren goed. Eten in buffetvorm. Pula zagen we in de regen. Jammer. Wel voor de rest zon.
Het Tui SCENE hotel was erg mooi. Kamers super leuk ingericht, goed restaurant met erg goed eten. Enthousiaste hulp. Zwembad met zout water is erg apart, had ik nog niet eerder meegemaakt. Een aanrader!!
Mijn bestemming met Cirkel Single Reizen was Kroatië. Camping Porto Sole. Mooie plek, alles naar tevredenheid geregeld, camping was goed, prima tenten, reisleidster deed haar best. Daarom ook een hele leuke vakantie gehad met een fijne groep.
Met Estivant een heerlijke vakantie in Porec gehad. De camping ligt heel mooi aan het water. De tenten waren goed. Ik heb niets gemist. Het was een hele leuke groep en vooral dank aan de reisbegeleider. Die heeft er echt een top vakantie van gemaakt. De terrasjes, de uitzichten, zonnetje zien ondergaan. Met de taxi boot naar Porec. Wat is er nog meer te wensen. Kwam als herboren thuis. En … ik ga nog een keer!!